Pronájem lodí

 • Pronájem plachetnice

  Pronájem plachetnice

  V našom unikátnom vyhľadávači ponúkame voľné plachetnice k prenájmu nielen v Chorvátsku! Či už hľadáte menší typ plachetnice pre rodinnú dovolenku, alebo veľkú plachetnicu pre svojich priateľov, určite si u nás vyberiete!


 • Pronájem katamaránu

  Pronájem katamaránu

  Priestor a pohodlie - tieto slová perfektne vystihujú dovolenku na katamaráne v Chorvátsku. Žiadna iná jachta Vám neponúkne toľko priestoru pre Vašu rodinu a priateľov než katamarán. Ich obľuba v Chorvátsku stále stúpa, preto neváhajte a rezervujte si ten Váš ešte dnes.


 • Pronájem motorového člunu

  Pronájem motorového člunu

  Aj bez vetra v plachtách sa môžete plaviť Chorvátskom! Ponúkame k prenájmu luxusné motorové jachty a motorové člny na Chorvátskom pobreží. Rýchlosť a luxus budú Vašimi spojencami na jedinečnej dovolenke na motorovej jachte!


 • Pronájem hausbótu

  Pronájem hausbótu

  Plavby na hausbótech po evropských vodních cestách – Vaše pohodová dovolená na lodi.

  Pro plavby na hausbótech nepotřebujete žádný kapitánský průkaz, vše zvládnete jednoduše. Holandsko, Francie, Německo a spousta dalších kanálů.


Zvoľte si typ jachty na ktorej chcete stráviť svoju dovolenku na jachte! Pohodlný katamarán , krásna plachetnica alebo rýchly motorový čln. Záleží len na Vás, aký typ jachty bude pre Vás ten najlepší!


Hledání lodí dle parametru
 
 
 
* Povinné pole